Serwis klimatyzacji samochodowej Tarnów

Masz problem z klimatyzacją w Twoim samochodzie, a nie lubisz czekać w warsztatowych kolejkach? Szukasz serwisu klimatyzacji samochodowej w Tarnowie?  Jeśli tak to dobrze trafiłeś.

SnapCar oferuje mobilny, profesjonalny serwis i obsługę klimatyzacji samochodowych. Dojeżdżamy pod wskazany adres. Klimatyzacja w samochodzie to układ, którego prawidłowa praca ma duży wpływ na komfort podróżowania jak również na samopoczucie kierowcy i pasażerów, szczególnie na długich trasach.

Odpowiedni serwis klimatyzacji sprawi, że temperatura w Twoim pojeździe idealnie dopasowana. Dodatkowo zmniejsza się ryzyko nagromadzenia się różnego rodzaju grzybów, pleśni, bakterii i i innych zanieczyszczeń, które nie są obojętne dla naszego zdrowia.

Naszym atutem jest mobilność. Pracujemy na sprzęcie wysokiej jakości. Posiadamy wszelkie wymagane świadectwa oraz certyfikaty do prowadzenia działalności związanej z chłodnictwem i klimatyzacją. Dojeżdżamy do klientów na terenie województwa małopolskiego. Wykonujemy także odgrzybianie metodą ozonowania. Pełny zakres usług znajdziesz tutaj. Zobacz też nasz aktualny cennik.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!